autorizovaný prodejce a servis Bitubo

VANGELAS Corporation, sportovní a reklamní agentura, s.r.o.

obchod1

nabídka v oblasti servisu tlumičů

Vangelas Racing je moderní motoservis a tuningový specialista v Brně zajišťující komplexní servis, tuning a opravy motocyklů japonských i evropských značek.

S aktuálně vylepšeným zázemím pro práce na odpružení tlumičů motocyklů a vyškolenými profesionály zajišťujeme servis tlumičů odpružení včetně příslušenství pro všechny, kdo touží po dokonalejší jízdě.

Jako oficiální certifikované centrum pro servis podvozků a tlumičů a jako dealer předních světových značek v oblasti odpružení tlumičů Andreani Group, Matris, Ohlins, Bitubo a K-Tech, jsme schopni díky těm nejnovějším technologiím navrhnout řešení odpružení tlumičů přesně pro vaše potřeby. Dovedeme zlepšit jízdní vlastnosti vašeho motocyklu a naplnit tak jeho potenciál.

Díky našim řešením se můžete bez obav prohánět po silnicích, ať už jste víkendový pohodář, sportovní jezdec, cestovní dobrodruh nebo každý den dojíždíte do práce.

Vám všem nabízíme kompletní sortiment pro odpružení a servis tlumičů, od nastavení motocyklu, přes nabídku dílů, jako jsou kompletní vidlicové soupravy, až po výměnu tlumičů odpružení a tlumičů řízení.

Nabízené produkty jsme pečlivě vybrali, aby sloužily k optimálnímu výkonu při běžném užívání, jakožto produkty určené i na závody. Na řešení pro závodní motocykly, jako je Motocross, Enduro, Road Race a Supermoto se ale specializujeme taktéž.

Přátelští, vstřícní a profesionální. V porovnání se servisy velkých dealerů motocyklů jsme odhodláni nabízet nadstandardní služby zákazníkům při zachování přijatelných cen.

Jsme taktéž zkušenými mechaniky závodních a sportovních motocyklů s doložitelnými výsledky u závodníků.

U nás si můžete být jisti 100% nasazením, abychom pro Vás nalezli to správné řešení odpružení tlumičů.

prodejna1